fbpx

DIETA 3 POSIŁKI WEGETARIAŃSKA

STRONA GŁÓWNA - AKTUALNOŚCI - DIETA 3 POSIŁKI WEGETARIAŃSKA

DIETA 3 POSIŁKI WEGETARIAŃSKA

Dieta WEGETARIAŃSKA to pyszne kompozycje, w których próżno szukać mięsa oraz ryb i owoców morza. Składa się z trzech posiłków, które dostarczą mnóstwo energii do codziennych aktywności. Dieta została zbilansowana pod kątem wartości odżywczych, tak aby zapobiec najbardziej powszechnym niedoborom witamin i składników mineralnych, m.in. żelaza czy wit. B12. Źródłem białka są nasiona roślin strączkowych, bardzo niedoceniane, a tak uniwersalne w swoim wykorzystaniu, ponadto – mleko i jego przetwory oraz orzechy. Te ostatnie dostarczą również tłuszczu, tak źle ocenianego, a tak potrzebnego. Do tego to tłuszcz pochodzenia roślinnego, tak ważny dla prawidłowego profilu lipidowego. Węglowodany, które standardowo już, pochodzą głównie z różnorodnych zbóż, warzyw i owoców są smacznym i zdrowym dodatkiem. Dieta.. kolorowa, zdrowa i pobudzająca kreatywność! Możesz uzupełnić ją tak, jak lubisz i czerpać z życia więcej! 🙂

Zostań z nami na dłużej
i zyskuj dodatkowe korzyści!
Zapisz się do naszego Newslettera
4LINE-CATERING.PL | © Copyright 2022 sp. z o.o. – All rights reserved

Szanowni Klienci!

Tegoroczna przerwa Świąteczno-Noworoczna będzie odbywała się u nas w dniach 24.12.2022 r. - 03.01.2023 r. (włącznie).


Oznacza to, że ostatnie dostawy odbędą się na dzień 23.12., a ich wznowienie nastąpi na dzień 04.01. (dostawy wieczorne 03.01. będą już realizowane według planu :))

Jeśli mieli Państwo wcześniej złożone zamówienie na któryś z tych dni, bardzo prosimy o ich przeniesienie na okres od 04.01.2023 r.

Pozdrawiamy! Zespół