O nas

STRONA GŁÓWNA - O NAS

Profesjonalny catering dietetyczny

Kuchnia z doświadczeniem

Posiłki gotowane są przez prawdziwych mistrzów kuchni, którzy z pewnością trafią w Twoje gusta! Zespół 12 kucharzy z ponad 10-letnim doświadczeniem dba, aby wszystkie dania zostały odpowiednio przyrządzone oraz do siebie dopasowane. Tak, abyś mógł zajadać się potrawami z najlepszych jakościowo produktów – zdrowo, niskokalorycznie i ze smakiem. Zestawy diet pudełkowych są niepowtarzalne i zmieniają się każdego dnia. Codziennie otrzymasz nowe, inne posiłki, które zapewnią Ci energię na cały dzień.

Pod kontrolą dietetyka

Nie przejmuj się kaloriami! Każdy z 5 posiłków dnia (3 mniejsze i 2 większe) jest starannie wyliczany oraz przygotowywany zgodnie z wytycznymi niezwykle doświadczonej i wykwalifikowanej dietetyczki mgr Justyny Krasuckiej. Dobrze rozpisana dieta to 54 rozmaite posiłki, które są dokładnie ważone i dzielone zgodnie z rozpiskami produkcyjnymi przez zawodowych kucharzy.

Dbamy o każdy szczegół!

W 4line stawiamy na profesjonalne podejście, dlatego w cały proces obsługi diet na zamówienie zaangażowanych jest tylu specjalistów. Stały nadzór przy wyliczaniu ilości mikro- i makroelementów sprawi, że Twoja zdrowa redukcja będzie jeszcze bardziej efektywna. Dbamy o to, żeby każde „pudełko” zawierało odpowiednio zbilansowaną ilość kalorii pod wybraną dietę.

0 +
Zadowolonych klientów
0
Zamówień
0
Rodzaje diet
+ 0
Miast